Poznávací zájezd Anglie 2019

09.05.2019 01:36

Ve středu 1.května jsme se vydali na dlouho očekávanou cestu do Anglie. Přes Německo a Belgii jsme se dostali do francouzského přístavu Calais a Eurotunnelem do Anglie, kde nás čekala prohlídka Londýna - Westminster Abbey, Big Ben, Houses of Parliament, Downing Street, St. James´s Park, Trafalgar Square, Tower of London, Tower Bridge a mnoho dalších pamětihodností a zajímavostí. Navštívili jsme také královské město Windsor a nejstarší univerzitní město Oxford. Nechyběla prohlídka největší britské prehistorické památky Stonehenge a Salisbury - katedrály s nejvyšší věží v Británii.

V pondělí 6. května jsme se spokojení a plní zážitků vrátili.

A zde jsou postřehy některých žáků:

Zájezd se mi moc líbil. Určitě bych se chtěla vrátit. Neváhala bych, kdyby se naskytla příležitost jet znovu. (Adéla)

Vždycky jsem se chtěl podívat do Anglie a splnilo se mi to. (Jára)

Až na náročnou a dlouhou cestu jsem si zájezd nesmírně užila. Každý den jsme měli program nabitý zajímavými památkami z Londýna a okolí. Moc se mi líbil Tower Bridge, na jehož prosklenou podlahu dlouho nezapomenu. (Liliana)

Dozvěděla jsem se hodně věcí a procvičila jsem si angličtinu. (Žaneta)

                                                                              Ing. Jana Burianová

Foto Zde.

Zpět