Přespolní běh v Jevíčku

03.10.2017 18:51

Obvodní kolo přespolního běhu se v letošním školním roce uskutečnilo dne 26. září 2017 v Jevíčku v areálu koupaliště "Žlíbka". Na závodech jsme soupeřili se základní školou z Jaroměřic a Jevíčka. ZŠ Městečko Trnávka reprezentovalo celkem 17 žáků, rozdělených do jednotlivých kategorií podle věku.

V kategorii žáků 4. tříd zazářila Mariana Stenzlová, která skončila na krásném 1. místě a zajistila si postup do okresního kola v Poličce. Její spolužák, Radim Konečný, skončil na 3. místě a také si vybojoval postup do okresního kola. Posledním reprezentantem ze 4. třídy byl Štěpán Pospíšil.

V kategorii žáků 5. tříd předvedla výborný výkon Viktorie Protivánková, která se umístila na 1. místě a Hedvika Kaštánková, která obsadila druhé místo a postupují do okresního kola v Poličce. Žáci 5. třídy Zdeněk Baranok a Matěj Smolík se na stupně vítězů neprosadili.

V kategorii 6. tříd závodil Adam Dvořáček, který se do okresního kola neprobojoval.

Jan Hladil, který nás reprezentoval v kategorii žáků 7. tříd, skončil na 2. místě a vybojoval si postup do okresního kola. V kategorii 7. tříd dívek závodila Natálie Smolíková, Eliška Smékalová a Soňa Havlíčková, které společně s dívkami z 8. třídy Janou Škrabalovou a Monikou Braunerovou závodily za družstvo, které se také probojovalo do okresního kola.

V kategorii 9. tříd závodila Eliška Lexmaulová, která se umístila na 2. místě a Romana Václavková, která skončila na 3. místě a budou naši školu reprezentovat v okresním kole. Jejich spolužák Jaroslav Suchomel na stupně vítězů nedosáhl.

 

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a postupujícím přejeme mnoho úspěchů v okresním kole.

 

Bc. Martina Baráková

Zpět