První školní den očima deváťáků

23.09.2013 08:59

Dne 2.září se naše Základní škola v Městečku Trnávce naplnila novými žáky z mateřské školy, kteří vstupují do 1. třídy. Do školy se také podívali i další žáci a ti postoupili o ročník výš a základní školu již dobře znají. Malincí druháčci předvedli krásné básničky a pan ředitel Ing. Vilém Slechan nám pověděl informace o škole a promluvil k deváté třídě, která je na škole posledním rokem. Poté všem dětem pan starosta Ing. Milan Šedaj poblahopřál vše nejlepší do nového školního roku.

Devátá třída už je na škole posledním rokem a tak se musí žáci rozhodnout, jaké si vyberou povolání a na kterých středních školách budou studovat. Je to pro ně sice těžké, ale snaží se si devátou třídu co nejvíce užít, protože pak si každý půjde svou cestou a nezažijí už společně takové vzpomínky jako na základní škole.

Den se krásně povedl a příjemně nás uvítal do nového školního roku 2013-2014. Přejeme hezký zbytek dne.

Zpracovali: Adéla Vrobelová, Nikola Hegerová, Vendula Seidlová a Anna Vyhnálková
 

Zpět