S chutí do toho ...

20.09.2018 19:14

Tak už jsme třeťáci a umíme vzít za práci. Tedy zatím alespoň za tu školní. Jsme ve škole tři týdny a kromě opakování učiva předchozího ročníku jsme stihli už tři pěkné akce. Vypravili jsme se jako zkušení čtenáři do místní knihovny, kde nás paní knihovnice seznámila s novými perlorodkami. V rámci prvouky jsme navštívili Obecní úřad v Městečku Trnávce a zeptali jsme se paní místostarostky, které tímto děkujeme za milé přijetí, na tři hlavní otázky o řízení obce, o tom, co se v obci momentálně buduje, a o blížících se volbách. Vyzkoušeli jsme si, jak se sedí v zasedací místnosti, a nahlédli jsme také do tří kanceláří. A co do třetice? Jedno odpoledne se u nás ve třídě sešly tři skupinky: žáci, rodiče a paní učitelka. Společně jsme vyhodnotili projekt Prázdninový deník. Předčítali jsme svoje zážitky z prázdnin, snědli jsme medaile a domů jsme si odnášeli jako odměnu náš již třetí deník.    Po Víkendovém a Prázdninovém přišel na řadu Čtenářský. Trojka je prostě magické číslo nejen v pohádkách.

                                           Příjemné prožití třetího ročního období přejí všem třeťáci!!!

 

Zpět