Se zlatou rybkou ...

24.03.2014 19:42

  Ve čtvrtek 20.3. 2014 se žáci 1. a 2. ročníku naší školy vypravili u příležitosti oslav Světového dne vody  na akci DDM Moravská Třebová SE ZLATOU RYBKOU V POHÁDKOVÝCH VODÁCH. Nejprve je ale čekala v městské knihovně velice zajímavá a zábavná hodinka plná malých pokusů a kouzel s vodou. Pak už pospíchali rovnou na samotný zábavně vzdělávací program  s vodníkem Pentličkou, bludičkou Stázkou a dalšími pohádkovými postavičkami     do velké tělocvičny na Olomoucké ulici.                                                                                                                                                                                                            Naše žáky zde za společnost VHOS, a.s. Moravská Třebová mile přivítali paní Dagmar Krhlová a pan Ing. Jan Šimon, který měl pro děti připraveno krátké naučné povídání o vodě a hlavně soutěžní otázky pro nejbystřejší posluchače. Ti si pak z celé akce odnášeli kromě zážitků také krásné ceny. A tady se musíme pochlubit, že dvě ze tří cen putovaly s námi     do Městečka Trnávky. Posíláme touto cestou poděkování všem, kdo nejen pro naše žáky tuto akci připravili, a těšíme se zase někdy na shledanou.                                                                                               

                                                                                                                                                                                             Mgr. Ludmila Šimečková       

                                                                                                                                                                                                     

Zpět