Setkání s Jiřím Kolbabou

24.09.2015 07:20

V pondělí 21. září jsme se vypravili na přednášku Jiřího Kolbaby do Chornic. Jiří Kolbaba je cestovatel a procestoval už 140 zemí, kde nafotil krásné fotky. Povídal nám o okolí Karibiku. Podívali jsme se prostřednictvím fotek na Kubu, Sv. Martina, Sv. Tomáše a spoustu dalších ostrovů. Přednáška se mi líbila a cestování by mě také určitě bavilo. Eliška Zahradníčková

Nejvíce mě zaujal ostrov Kuba, protože tam bylo hezké moře. Cestovatelkou bych být nechtěla, ale k moři bych se někdy podívat chtěla. Martina Steffanová

Strašně krásně to vyprávěl, líbily se mi fotografie z nejkrásnějších míst. Nejvíc mě zaujalo moře. Myslela jsem si, že v jiných zemích je to hrozné, ale ukázal nám, že když seš k lidem hodný, tak se ti to vrátí. Jsem moc ráda, že jsem tam byla. Tereza Seidlová

Děkujeme SRPŠ za zaplacení dopravy.

Fotografie zde.
 

Zpět