Školní výlet 6. třídy

28.06.2017 14:07

 

První společný dvoudenní výlet jsme se šesťáky naplánovali do nedalekých Boskovic. Na programu jsme měli lanové centrum v nedalekém westernovém městečku a potom díky krásnému počasí koupání na místním letním koupališti Červenka. Večer patřil společnému vaření večeře a hrám. Druhý den jsme si s průvodcem prošli židovské město, podívali jsme se do synagogy a vyzkoušeli jsme si teplotu vody v mikve. Cesta domů byla trochu delší, ale snad se výlet všem líbil.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Mgr. Alena Popelková

Zpět