Školní výlet Boskovice

17.06.2019 12:16

Obloha modrá, bez mráčku, jedeme na výlet

A je to tady! Období školních výletů. Kam pojedeme? Letošním cílem žáků 1.,2.a 3.třídy bylo Westernové městečko Boskovice. V pondělí 10.června jsme vyjeli    do boskovického pískovcového lomu, kde nás čekal celodenní program. Byli jsme přivítáni šerifem, který nás seznámil s životem v městečku a volným pobytem v areálu.Kdo si v bance směnil české koruny za dolary (kurz byl výhodný - 1:1),mohl jezdit na koni, rýžovat zlato, zahrát si          na zlatokopa, krmit zlaté rybičky, procházet se s kozou, nakupovat suvenýry a občerstvení. Neutracené dolary jsme si pak vyměnili ( bez poplatku) zpět za české koruny.

Při koňské show se nám tajil dech.Malá westernová show proběhla na hlavním náměstíčku a společně s ostatními návštěvníky se do ní zapojili i naši žáci.

Na závěr jsme zhlédli v přírodním amfiteátru s výhledem na vodopád napínavý westernový příběh.

Počasí nám přálo, odjížděli jsme s prázdnými peněženkami a batůžky plných suvenýrů, ale hlavně spokojeni.

Už se těšíme na příští rok. Co takhle jižní Morava?

                                                                              Mgr.Eva Žouželková

 

Zpět