Školní výlet žáků 9. třídy

25.06.2017 21:36

Poslední školní výlet žáků 9. třídy začal 21. 6., nasadili jsme helmy, nasedli na kola a vyrazili celí natěšení na třídenní výlet. První velkou zastávkou byly Loštice, kde jsme zavítali do cukrárny s tvarůžkovou zmrzlinou či jinými pochoutkami. Dále jsme pokračovali směr Moravičany, Litovel a Šternberk. Odtud byl jen kousek autokemp v Dolním Žlebu, kde jsme byli ubytovaní v chatkách. Druhý den jsme vyrazili na Svatý Kopeček. Poslední den jsme vyrazili domů, venku bylo pod mrakem a foukal silný protivítr. Nenechali jsme se však zastavit a šlapali jsme směr Uničov, kde jsme se posilnili na tu dlouhou cestu domů. Nabrali jsme sílu a pokračovali směr Úsov, Mohelnice, Loštice, dále přes Vranovou Lhotu do Městečka Trnávky. Po tolika kilometrech v nohách, celí opálení a po pár lepení a výměně duší jsme se vrátili v pořádku domů. Zážitků máme spoustu a výlet jsme si pořádně užili. Cyklistům zdar!

Bc. Martina Baráková

Zpět