Soutěž v gymnastice 1. - 3. třída

20.03.2015 21:23

Přijít do školy o půl hodiny dřív nebo naopak odložit oběd a napřed zaběhnout do tělocvičny se každému nechce. Ale našlo se několik statečných mezi nejmenšími, co si chtěli změřit síly v gymnastice s ostatními dětmi Moravskotřebovka. Nejprve museli projít sítem školního výběru a pak se Radim Konečný, Jára Příbramský, Matěj Smolík, Tereza Navrátilová a Jakub Dvořák vydali do "boje". Každý bojoval hlavně s trémou, jestli se jim podaří nacvičené cviky znovu předvést před přísnými zraky rozhodčích. A o tom gymnastika je - pevné nervy, pružné a silné tělo a krása pohybu! Letos se v tělocvičně tísnilo přes 80 závodníků! To už je ohromné publikum a velká konkurence. Úroveň soupeřů se rok od roku zlepšuje, a proto jsme právem hrdí na to, že jsme se neztratili. V kategorii chlapců prvních tříd získal Radim první a Jára druhé místo!  Jakub, Matěj a Terezka se umístili ve svých kategoriích v první desítce a to rozhodovaly opravdu jen desetinky! Takže (i když se to správně nemá), všichni si nakonec zasloužili odměnu, pro kterou se zastavili v cukrárně.

Mgr. L. Pilařová

 


Fotogalerie

Zpět