Spaní ve škole

01.06.2018 17:11

My se školy nebojíme, dokonce v ní rádi spíme ...

A to skoro všichni žáci 1. - 4. ročníku názorně předvedli, když se sešli poslední květnový čtvrtek v 18:00 před školou a místo aktovek si nesli spací pytle, karimatky a polštářky. Následoval rozchod do tříd a tzv. "zalehací pořádek" a šlo se na večeři. Na hřišti se opékaly nad ohněm různé dobroty, sportovalo se  a výskalo radostí nad načatým večerem.              Po návratu do našich provizorních školních pokojíčků si každá třída zvolila svoji vlastní zábavu ( čtení pohádek, vyprávění vtipů, večerní kino, karty a stolní hry, ...) a pak už : Hajdy na kutě! Zítra totiž slavíme Mezinárodní den dětí.

                                                                                                                                                                                 Mgr. Ludmila Šimečková

Zpět