Spaní ve Vranové Lhotě (3.tř.)

30.06.2017 09:11

Ve středu 21.6. si žáci 3.třídy udělali výlet malým autobusem po okolí. Cíl - Vranová Lhota,spaní ve škole. Proč po okolí? Cesta byla tzv.vyhlídková,některé děti jely tímto směrem poprvé.Jeli jsme totiž do Vranové Lhoty přes Bezděčí a Bohdalov.
Ve Lhotě nás už čekali kamarádi s paní učitelkou.Ubytovali jsme se v tělocvičně školy,žáci nás provedli školou,stihli jsme si opéct špekáčky.Splněním úkolů,které si pro nás připravila p.uč.Sylva Stropková a vyluštěním křížovky jsme zjistili,kde nás čeká poklad.Stezka odvahy přes hřbitov nemohla chybět. Podpisem a otiskem prstu u mohyly se potvrdilo,že se nebojíme.
Druhý den nás čekala snídaně,nanuk a pak už jen stopovaná k památnému stromu             ve Vranové.
Zpáteční cesta autobusem nás zavedla ještě do Staré Rovně. A co nás čekalo ve škole? Obědem jsme zakončili naše putování a náš ,,tříletý život" ve žluté třídě.Chtěla bych poděkovat paní ředitelce,ale hlavně paní učitelce Sylvě, za hezký pobyt ve Vranové Lhotě .
                                                            Mgr.Eva Žouželková

Zpět