Svatojánská slavnost aneb Kloboučky (1.stupeň)

26.06.2016 11:19

Na letošním školním PIKNIKU jsme se sešli 24.6. (svátek slavil Jan), a tak byl nejen KLOBOUČKOVÝ, ale zároveň i SVATOJÁNSKÝ. Nechyběly tedy nádherné, zajímavé i vlastnoručně vyrobené kloboučky a výtvarná DÍLNA, kde jsme si vyrobili krásné svatojánské LAMPIČKY. Léto jsme vítali veselým tancem SOCU,SOCU (něco jako chybami se člověk učí). A co ještě? Dobré jídlo a pití, opékání, balónky, fotbálek, odpočinek na dece, povídání         o všem možném a toho SLUNÍČKA!!! A co svatojánské poklady? Ty svoje nejvzácnější si večer rodiče odvedli za ruku spokojeně domů.                                                                                 Milí žáci, rodiče a paní učitelky, těšme se zase za rok a přejme si ty nejúžasnější                                                                PRÁZDNINY!

                                                                                                            

                                                                                                                                   

                                                                                 

Zpět