Světový den vody s vodníky (1. - 2. tř.)

23.03.2018 13:41

Ve středu 21.3. se žáci 1. a 2. třídy vydali  do Moravské Třebové na akci DDM s názvem Putování s vodníky po českých vodách, která měla dětem připomenout, že 22. březen je Světový den vody. A co si pro ně vodníci připravili? Na děti čekal zábavně vzdělávací program se soutěžemi na několika stanovištích, kde se mohly dozvědět mimo jiné zajímavosti o různých podobách vody, o koloběhu vody v přírodě a důležitosti vody pro život na naší planetě. Všichni se určitě pobavili třeba při hledání nevěsty pro žabáka, skládání vlnky nebo při veselém rybolovu. Po splnění úkolů obdržela každá třída účastnický list a medaile ve tvaru kapky. Svátek vody jsme zakončili kraťoučkým posezením v cukrárně, protože k oslavě svátku se něco sladkého určitě hodí. Co říkáte?

                                        Mgr. Eva Žouželková a Mgr. Ludmila Šimečková

Zpět