Technohrátky v České Třebové

08.05.2017 18:20

Technohrátky z pera samotných osmáků

Dne 26. dubna 2017 jsme se v 8 hodin ráno vydali do České Třebové na každoroční akci Technohrátky. Vyzkoušeli jsme si spoustu zajímavých věcí a podívali se na spoustu oborů. V průběhu jsme plnili různé úkoly. I když jsme se moc snažili a odvažuji se říci, že se nám dařilo, umístili jsme se na pátém místě. Ale to není všechno. V závěru nás čekal znalostní test, ve kterém jsme prověřili naši paměť a získané znalosti. Měli jsme nakročeno k vítězství, ale nakonec nám uteklo o pouhých deset bodů. Moc jsme si to užili, i když jsme odjeli bez dortu, s druhým místem.   (Eliška Lexmaulová)

Program Technohrátek se mi líbil. Studenti a učitelé nám představovali jejich školu a snažili se nás na ni nalákat. Seznámili nás s jednotlivými obory, mnohé jsme mohli vyzkoušet. Akorát mě mrzí, že nám první místo a dort uteklo jen o deset bodů. I když druhé místo bylo taky fajn.    (Adriana Škrabalová)

Technohrátky byly zajímavé. Šlo o prohlídku školy a soutěž zároveň. Mohli jsme si vyzkoušet například sestavit elektrický obvod, upravit fotku ve photoshopu a další věci….. (Tomáš Zatloukal)

Zpět