V září do nových prostor!

28.10.2014 17:18

V září do nových prostor!

    V průběhu letních prázdnin se rekonstruovalo a inovovalo sociální zařízení v prvním podlaží budovy mateřské školy pro starší děti a předškoláky.

   Tato rekonstrukce probíhala ve spolupráci se zřizovatelem základní a mateřské školy, tedy s obcí Městečko Trnávka, která tuto rekonstrukci z obecního rozpočtu financovala.

    Na základě výběrového řízení byla pro tyto práce vybrána firma Instalatérství Bidmon Jevíčko. V červenci se začalo instalatérskými pracemi, došlo k výměně odpadů, vodovodního potrubí,… Následovalo odstranění starého nevzhledného obložení v umývárnách, na dětských toaletách i v úklidové místnosti, které bylo nahrazeno novými obklady a dlažbou v moderním barevném designu. Tyto prostory byly kompletně vybaveny dle našich přání a potřeb dětí. Nová umyvadla s dávkovači na mýdlovou pěnu, sprchový kout, toalety s dělícími stěnami pro větší soukromí dětí, nová zrcadla i police pro zavěšení ručníků a odkládání kelímků na zubní hygienu.

     Požadavkem bylo vytvoření příjemnějšího prostředí pro děti v souladu s hygienickými předpisy, vše snadno ovladatelné, praktické pro denní používání, údržbu i úklid. A to se povedlo!

Zpět