Vánoční nadílka (1. stupeň)

22.12.2014 17:42

 Všude již od rána vyhrávají koledy a ozdobené stromečky čekají ve třídách na první školáky. Už jsou tady ! V jedné ruce dáreček pro kamaráda a v té druhé krabičku               s vánočním cukrovím od maminky, které nejlépe chutná právě teď před svátky. Je poslední školní den před vánočními prázdninami a u nás na 1.stupni se začíná nadělovat. První dárek připravili pro své kamarády žáci 4.třídy. Pozvali všechny do tělocvičny a zahráli ještě jednou pohádku Císařovy nové šaty. Další dárečky už si děti rozdávaly na třídních besídkách.            Někde se zpívaly koledy, někde prskaly prskavky, někde se hledala vánoční hvězdička         v jablíčku, někde se hrály vánoční hry, všude vonělo cukroví a úplně všem zářily oči radostí z dárečků. Ale nezapomněli jsme ani na tradiční nadílku pro zvířata v lese. Pěkným dárkem pro všechny jsou určitě i vánoční prázdniny ! FOTO ZDE!

                                                                                                                                                                                                         

Zpět