Veselé zoubky 2017

27.03.2017 19:13

Společnost dm drogerie markt s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1992. Ve své filozofii má pevně zakotveno příkladné působení ve svém okolí. Proto také i v roce 2017 přichází do škol opakovaně ročník úspěšného programu „Veselé zoubky“.
Preventivní program „Veselé zoubky“ je zaměřen na děti 1. tříd základních škol. Jak jeho název napovídá, jeho tématem je správná péče o zuby a prevence vzniku zubního kazu. Všichni si přece přejeme, aby děti byly šťastné a zdravé a měly co nejčastěji důvod            k úsměvu, ve kterém jim nebude bránit bolavý zoubek nebo strach ze zubního lékaře.

Také na naší škole proběhla minulý týden v rámci prvouky edukativní hodina, kdy si prvňáci osvojili zásady správné péče o chrup. Děti dostaly spoustu užitečných rad i drobností : kartáček na zuby, pastu a velmi důležité přesýpací hodiny pro dodržení správné doby čištění zoubků. 

A na závěr vzkaz pro všechny školáky : Nezanedbávejte dentální (zubní) hygienu, abyste se mohli usmívat od ucha k uchu !

                                                                                                                                                                                          Mgr. Ludmila Šimečková

                                       

    

Zpět