Vila Tugendhat podruhé

11.05.2015 06:00

V letošním školním roce jsme již podruhé využili nabídky programů pro žáky základních škol a navštívili jsme 30. března Vilu Tugendhat. Tentokrát si brzy ráno přivstali žáci 7. třídy a chlapci z 9. třídy. Krásnou funkcionalistickou vilou nás provedla velmi příjemná paní Mgr. A. Stuchlíková. Naši žáci mohli obdivovat nejen interiér vily, neboť počasí nám dovolilo i procházku zahradou. Zpáteční cestu jsme si více užili ve vlaku a o něco méně v autobuse.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Mgr. A. Popelková

Zpět