Výhra není všechno,ale vůle k vítězství ano

17.06.2013 21:32

6.června 2013 se naši žáci zúčastnili Atletické všestrannosti v Moravské Třebové.Soutěžila 8 členná družstva,vždy chlapec a dívka z 2.,3.,4. a 5.třídy.(Adéla Jedličková,Jan Komárek,Monika Braunerová,Jakub Foret,Natálie Steffanová,David Jedlička,Tereza Korytářová,René Ševčík).Soutěžili jsme v hodu kriketovým míčkem,skoku do dálky,běhu na 50m a vytrvalosti – dívky 600m a chlapci 800m.Jaké bylo naše zklamání,když jsme zjistili,že z vesnických škol jsme jedinní a své výkony jsme mohli porovnat jen s žáky z Moravské Třebové a Jevíčka.Na „bednu“ jsme samozřejmě nedosáhli,ale z vesnických škol jsme byli „první“.Říká se:“Když už nemůžeš,přidej!“To platí i v našem případě,musíme přidat!
                                                                                   Mgr.Eva Žouželková


 

Zpět