Výlet na Holubí studánku

15.10.2014 09:46

„Ve znamení stromu“, s tímto heslem jsme se vypravili na vycházku podzimní krajinou k Holubí studánce. Celá akce se uskutečnila 6.10.2014 a zúčastnil se jí celý 1. stupeň včetně paní učitelek. Cesta byla dlouhá, šli jsme do kopečka i z kopečka, cestou bahnitou i suchou, až jsme konečně dorazili k „zázračné studánce“. Po cestě jsme se také museli občerstvit. Paní učitelky rozdělaly ohýnek a my si opekli buřtíky. Po občerstvení následovalo divadelní představení našich spolužáků ze třetí třídy. Pod vedením paní učitelky ztvárnili pověst o Holubí studánce. Vše uteklo velmi rychle, ještě jsme se osvěžili vodou ze studánky a už jsme mašírovali zpátky. Výlet se nám velmi líbil a těšíme se na další! Fotografie zde.

                                                                                                                                             žáci 5. třídy

 

Zpět