Za chvíli se rozzáří

04.12.2017 20:54

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v neděli 3.12.2017  na návsi Městečka Trnávky provázely kromě sváteční atmosféry i některé novinky. Letošní strom se pochlubil kouzlem nových světelných ozdob a svými větvemi poprvé chránil siluety Svaté rodiny - symbolu lásky, ctnosti a svornosti. A určitě právě ta laskavá rodinná soudržnost rozšířila nově řady dětských zpěváčků o jejich rodiče, prarodiče a další příbuzné. Děkujeme vám všem, kteří jste nám pomohli rozzářit strom i úsměv na tváři, kteří jste se zapojili do našeho školního předvánočního projektu Zpívá celá rodina, kteří jste si užili adventní neděli v duchu slov písně : O Vánocích, až uslyšíš rolniček zvonění, stromečku vábení budem si blíž, budem si blíž …

                                                                                    Mgr. Ludmila Šimečková    

Zpět