Žáci 8. a 9. tříd se zúčastnili turnaje ve florbalu ve Svitavách

06.12.2016 23:42

Brzy ráno 5. 12. 2016 jsme vyrazili autobusem směr Svitavy na okresní kolo ve florbalu. Naše družstvo bylo rozlosováno do skupiny proti Gymnáziu Svitavy a ZŠ Na Lukách Polička. V prvním zápase proti Gymnáziu Svitavy nám k výhře chybělo trochu štěstí. Druhý zápas proti ZŠ Na Lukách Polička jsme také prohráli, i když jsme opravdu bojovali. V posledním zápase o 5. místo jsme se potkali s družstvem Gymnázia Moravská Třebová, kde nám ani v tomto zápase štěstí nepřálo. Skončili jsme celkově na 6. místě. V turnaji jsme sice nezabodovali, ale přesto jsem ráda, že jsme se zúčastnili.

Soutěže se zúčastnili: Ševčík René, Schreiber Šimon, Suchý David, Herzog Jan, Hanák Stanislav, Khyr Daniel, Maška Michal, Zatloukal Tomáš, Šíp Josef.

 

Bc. Martina Baráková

Zpět