Zeptej se mě ...

26.06.2014 13:48

Právě tak se jmenovala akce, na kterou jsme se vypravili předposlední školní den             do Moravské Třebové. V parku u muzea jsme se obchůzkou seznámili se všemi složkami integrovaného záchranného systému. Prohlédli jsme si vozidlo záchranky, poseděli jsme     v hasičském autě a obdivovali jsme uniformu Policie ČR pro tzv.těžkooděnce. Ochranný štít jsme nechali kolovat, ale těžkou vestu za nás vyzkoušela paní učitelka. Pak jsme si poměřili svoje síly na několika stanovištích s různými úkoly. Nejvíce nás nadchla asi střelba z luku a chůze po laně. Na závěr jsme se zatajeným dechem pozorovali zásah všech složek IZS    při simulované dopravní nehodě. Jsme rádi, že jsme se i na konci školního roku mohli dozvědět něco nového.

                                                                                                                                                                                                           žáci 1.třídy

                                                                                        

Zpět