Zpíváme si pro radost

06.04.2014 18:08

Ve čtvrtek 3.dubna 2014 vyrazila skupinka vybraných žáků všech ročníků 1.stupně naší školy do Moravské Třebové na oblastní kolo soutěže ve zpěvu. Soutěžící byli rozděleni do několika kategorií podle tříd a konkurence byla podle paní učitelky Strakové, která děti doprovázela, opravdu veliká. O to více nás potěšilo, že naši prvňáčci obhájili ve své skupině 2. a 3. místo. Děkujeme všem soutěžícím, blahopřejeme Klárce Friedlové a Ríšovi Klučkovi a těšíme se     na příští soutěž. Do té doby si budeme zpívat hlavně pro radost !

                                                                                                                                                                                                Mgr.Ludmila Šimečková

                                                             

Zpět