Ztracená šmoulí vesnice pod Cimburkem

14.06.2017 19:16

Den dětí jsme na naší škole oslavili jako každý rok „sladkým pokušením“ -  čokoládou, kterou dětem věnovalo naše SRPŠ. A nejen tak...

V sobotu 3. června 2017 uspořádali „zapálení“ rodiče spolu s žáky i učiteli pěknou pohádkovou akci „Ztracená šmoulí vesnice pod Cimburkem“. Velkou pochvalu si zasloužila naše děvčata ze 6., 7., 8., 9. i 4. třídy, která připravila těsto, pekla, zdobila a vázala šmoulí perníkové medaile, stejně jako ta, která ve spolupráci s našimi vstřícnými kuchařkami pekla šmoulí koláčky. Ve finále pak samozřejmě všichni, kdo se „modrali“ pod Cimburkem i na něm! Děkujeme.

A jak „šmoulení“ zachytila jedna z dívek?

V sobotu 3. června byl „Šmoulí den“ na Cimburku. Převlékli jsme se za Šmouly a šli jsme nachystat soutěže. Soutěže byly různé, např. ochutnávání jídla, věšení prádla, hádanky a skákání v pytli. Na konci čekal děti balíček a balonek od dědečka. O občerstvení se postarala Šmoulinka, něco k snědku měl i Gargamel a Všejed. Potom jsme se mohli podívat na vystoupení soviček a velkých sov nebo se povozit na koni. Povedlo se to hodně, bylo hezké počasí a taky hodně lidí.  (Natálie Smolíková)

Mgr. Jana Strouhalová

Fotky: ZDE

 

Zpět