Ztraceni v čase na Potštejně

07.06.2016 18:48

Sláva, nazdar výletu! Nezmokli jsme, jen jsme se trochu ztratili v čase. S neposedným zámeckým šaškem Klopejtkem jsme se ocitli ve středověku, kde jsme se potkali se samotným Karlem IV. a kde jsme při prohlídce zámku dělali doprovod energické paní hraběnce. Ta nás pozvala na dobrodružnou stezku do zámeckého parku. Podle mapy jsme se vydali plnit téměř rytířské úkoly a na závěr se za námi zavřely dveře temného kamenného domku, který ukrýval zajímavosti ze života Karla IV. .                                     Krátké posezení na zámeckém nádvoří a malá odměna pro každého nás vrací zpět do naší doby. Báječný školní výlet je za námi a před námi už jen pár dnů školy a pak ještě báječnější prázdniny!

                                              Za všechny z 1. - 4. třídy  Mgr. Ludmila Šimečková          

                                            

Zpět