Červená Voda 2024

20.02.2024 13:59

V minulém týdnu jsme se vydali na Bukovou horu na lyžařský kurz s velkými obavami jak to vlastně celé dopadne při tak špatné předpovědi počasí. Uvažovali jsme také o posunutí kurzu, ale protože někteří měli vypůjčené lyže, tak jsme termín neměnili a doufali, že nám vše vyjde. Technický sníh byl celkem dobrý, jen první dva dny mírně propršely. Od pondělí bylo počasí příjemnější a nakonec jsme kurz zakončili téměř v celé původní sestavě s azurovou oblohou. Asi největším problémem však byly dopolední dlouhé fronty. I tak si děti lyžování užily, odreagovaly se od školy a aktivně prožily lyžováním celý týden. Začátečníci se naučili spoustu nového, ale i pokročilí se hodně zlepšili. Každý má určitě spoustu zážitků a vzpomínek, ale to nejdůležitější bylo, že jsme se vrátili všichni celí a nepolámaní. Kurzu se zúčastnilo celkem 36 usměvavých  žáků školy.  Foto ZDE.

Sportu zdar, EK.