RECITAČNÍ SOUTĚŽ

27.03.2014 20:23

O velmi příjemný kulturní zážitek se postarali naši žáci, kteří se zpaměti naučili pěkné a zajímavé texty, aby je na školní přehlídce přednesli svým vrstevníkům a učitelům. Nejšikovnější tři z každé věkové skupiny pak naši školu reprezentovali v oblastním kole recitační soutěže v Moravské Třebové. A vězte, že se v poměrně velké konkurenci neztratili. Vždyť Eliška Lexmaulová byla třetí a Barbora Balajková získala čestné uznání. Ve starších kategoriích uspěl Jan Stenzl, když si přivezl diplom za 3. místo. Eliška a Honza si 12. a 13. 3. 2014 (každý v jeden den) svůj přednes porovnali také s dalšími soutěžícími z celého okresu Svitavy. Patří jim velké díky za chuť pracovat na sobě a samozřejmě za reprezentaci naší školy.

Mgr. Jana Strouhalová