6. třída v Bohdalově

07.09.2019 15:55

Ve čtvrtek 5. září a v pátek 6. září trávila 6. třída společně s novou paní učitelkou Petrou Hájkovou a asistentkou Markétou Raškovou v Bohdalově. Zde jsme měli již tradiční adaptační stmelovací pobyt ve staré budově bývalé základní školy. První den nám hezky program nachystalo Výchovné středisko ALFA ze Svitav pod vedením Jana Mazáka, hráli jsme hodně her (i trošku fyzicky náročnějších), soutěžili jsme a poznávali blízké okolí. Počasí nám přálo, bylo velmi hezky ,a tak jsme si pobyt na čistém vzduchu na "konci světa" bez signálu užili.

Děkujeme tímto Obecnímu úřadu v Městečku Trnávce, který nám budovu zapůjčil bezplatně. Velké díky patří rodině Krejcarově, která pomohla s odvozem věcí na místo, a všem maminkám, které se postaraly o naše hladové žaludky....

Zpět