ZÁPIS dětí do mateřské školy

Zápis proběhne dne 14.5.2020 od 07.00 do 16.00 hodin v budově mateřské školy a bude prováděn bez přítomnosti dětí. Do MŠ budou přijímány děti od 3 let věku. Děti mladší, které zvládají sebeobsluhu, v případě nenaplněné kapacity MŠ.

Zákonní zástupci se dostaví s občanským průkazem a rodným listem dítěte, který předloží ke kontrole. Následně vyplní předepsané dokumenty, které na místě odevzdají.

Na základě vyplněných dokumentů obdrží v písemném vyhotovení do 31.5.2020 rozhodnutí .

Rada obce, jakožto statutární orgán zřizovatele Základní školy a mateřské školy Městečko Trnávka,okres Svitavy,rozhodla po poradě s vedením školy a průzkumu zájmu o umístění dětí do mateřské školy obnovit za dodržení předepsaných pokynů (MŠMT)  provoz mateřské školy k 25.5.2020.

Ing. Vilém Slechan, ředitel školy

Zaměstnanci MŠ