Provoz mateřské školy od 3. 5. 2021

V pondělí 3. 5. se vrací k prezenční výuce všechny děti MŠ.

-          Děti v MŠ se netestují a nemají povinnost nosit roušku

Připomínáme, že obědy je třeba si nahlásit na tel. 461 329 190 nebo 731 449 261.

Doplňující informace

V případě, že dítě do školky nastoupí v jiný, než testovací den, neznamená to, že test nemusí podstoupit. Z tohoto důvodu apelujeme na rodiče a prosíme, buďte důslední k odhlašování a nahlašování dětí k docházce do MŠ. Děkujeme

Dále prosíme, snažte se do školky vodit děti včas!!!Nejlépe před osmou hodinou, ať máte ještě rezervu na výsledek testu. Výjimečné zpoždění autobusu apod. samozřejmě akceptujeme, ale naše zkušenost s pozdním příchodem během roku, je i jiná a bohužel často se opakující. Děkujeme za pochopení :)

Vážení rodiče,

od pondělí 12.4. 2021 se školka znovu otevře pro děti, pro které je povinný poslední předškolní rok v MŠ, popř. pro děti IZS z naší školky. Podmínkou pro přijetí dítěte do MŠ je negativní antigenní test. Testy budou probíhat vždy v pondělí a ve čtvrtek. Rodič musí v tyto dny ráno počítat s cca 15ti minutovým zpožděním, jelikož svému dítěti pomůže s testováním a vyčká na výsledek. Testování bude probíhat ve spodní šatně třídy „BROUČCI“, kde bude vždy přítomna jedna paní učitelka, která vám případně poradí s testováním a dohlédne na správný výsledek testu. V případě, že je výsledek negativní, pošle vás do šatny „SLUNÍČEK“, v případě, že je test pozitivní, ihned s dítětem odcházíte mimo budovu MŠ a musíte se podrobit PCR testu, který výsledek potvrdí, či vyloučí. Dle toho se bude postupovat dále. Rodič vstupuje do prostoru MŠ s respirátorem na ústech.

Během následujícího dne bude předškoláky informovat paní učitelka Konečná a domluvíte se na časech vašeho příchodu, aby se vás neshlukovalo mnoho v testovacím prostoru. Kdo z výše uvedených, má zájem o docházku do MŠ, nahlásí si stravu ve školní jídelně. Děkujeme

Pro bližší info přidávám odkaz testovani.edu.cz/pro-rodice

MATEŘSKÁ ŠKOLA JE NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY OD 1. 3. 2021 UZAVŘENA AŽ DO ODVOLÁNÍ !!!

Vážení rodiče předškoláků,

v nejbližších dnech vás bude telefonicky, popřípadě osobně informovat vaše třídní paní učitelka V. Konečná, ohledně způsobu zadávání úkolů.

Provoz mateřské školy Městečko Trnávka od 27. 2. 2021 do 21. 3. 2021

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se

nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost dětí v mateřské škole.

Mateřská škola poskytuje vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné.

I nadále je povolena osobní přítomnost při individuálních konzultacích dětí (1 učitelka + 1 dítě).

Po dobu distanční výuky mají děti MŠ nárok na dotovaný oběd. Obědy je nutné nahlásit u paní Fiebichové (byly automaticky

odhlášeny). Oběd je možné obdržet pouze do obědníku.

Pozn. Informace a podrobnosti ohledně distanční výuky se dozvíte již brzy na tomto webu. Distanční výuka je povinná. Děkujeme

Otevření MŠ

Mateřská škola bude znovu otevřena od úterý 26. 1. 2021. Rodiče dětí, kterým byla nařízena karanténa, budou první den po návratu dítěte do MŠ podepisovat toto čestné prohlášení:

Prohlašuji, že karanténa mého dítěte, kterou nařídila KHS Pardubického kraje od 15. 1. do 25. 1. 2021, proběhla v souladu s právní legislativou a dítě nevykazuje žádné příznaky infekčního onemocnění.

Obědy si každý rodič nahlásí v jídelně sám !!! Děkujeme

UPOZORNĚNÍ NA ZMĚNU PROVOZNÍ DOBY MŠ

od 1. října 2020 bude provozní doba MŠ od 6:15 hod do 16:15 hod.

Zaměstnanci MŠ

Ředitel ZŠ a MŠ: Mgr. Jolana Sejbalová

Učitelky: Pavlína Veverková, DiS.

Kristýna Dvorská

Vlasta Konečná