Bohdalov 2023

28.09.2023 14:04

Stalo se už na naší škole tradicí, že se 6. třída vydává na začátku září na adaptační pobyt do Bohdalova. I letos tomu tak 12. – 13. září bylo. S třídní učitelkou se čerství „druhostupňáci“ už seznamovat nemuseli, ale společné zážitky s novými spolužáky byly vítané.

Děvčata a chlapci se do Bohdalova vydali na kolech a kopec z Pěčíkova k bohdalovské budově školy byl první výzvou, ve které všichni uspěli. Krátce po příjezdu se spolu s paní učitelkou pustili do aktivit, her a soutěží. Ty pro ně připravili Honza a Zdeňka z Alfy Svitavy. Následovala vycházka Bohdalovem, opékání a večerní bojovka. Dopoledne patřilo získávání informací o obci od místních obyvatel, vaření oběda a úklid. Zpět do školy se jelo na kole skvěle, vždyť to bylo z kopce a s úsměvem na tváři….

Mgr. Jana Strouhalová

Foto: ZDE