Jak jsme jeli na lyže

25.02.2020 16:08

V pondělí 17.2.2020  jsme přes všechny obavy zahájili náš lyžařský výcvik na Kladkách. Konečně! Všichni jsme se velice těšili. Sněhu sice nebylo moc, ale v duchu hesla „Kdo chce víc, nemá nic! ‘‘ jsme byli rádi, že Kladky jedou. A dnes už si můžeme pochvalovat, že i letos nám přálo štěstí. Pod vedením nadšených instruktorů lyžařské školy Snowfox Prostějov uspělo všech 68 lyžařů a 6 snowboardistů z MŠ a ZŠ na jedničku. Již po třech dnech jsme jezdili na sjezdovce úplně všichni a cvičnou louku jsme měli jen na rozcvičky. Děkujeme tedy všem, kdo přispěli k hladkému průběhu našich Kladek, a těšíme se, že si zase za rok zazpíváme: Pojedeme na lyže, ale jenom jestliže venku řádně nasněží.  O to tu běží!!!

                                                                                   Mgr. Ludmila Šimečková

 

 

Zpět