Kladky 2024 úspěšně za námi

16.01.2024 06:00

Od pondělí 15.1. do pátku 19.1. probíhal v Kladkách náš (již devátý) lyžařský kurz pro MŠ a 1.stupeň ZŠ. Přihlásilo se celkem 84 dětí. Některým sice účast na kurzu překazila od začátku nebo v průběhu týdne nemoc, ale valná většina si parádně užila celý výcvik pod odborným vedením instruktorů z lyžařské školy Snowfox Prostějov. O dopravu se zodpovědně postaral jako vždy pan Matocha. Hladký průběh celé akce a dohled nad dětmi v autobuse a pod svahem zajišťovaly obětavé paní učitelky. I počasí vyšlo na jedničku. 

A naši lyžaři? Ti byli od nejmladších po nejstarší prostě skvělí, nejlepší, úžasní! Byla radost se na ně koukat. Tak zase za rok. 

                                                                              Mgr. Ludmila Šimečková 

Zde najdete fotografie a videa : 

MŠ, 2. a 4.tř. :  www.rajce.idnes.cz/zstrnavka/album/kladky-2024

1., 3. a 5 tř. :  www.rajce.idnes.cz/zstrnavka/album/kladky-1-3-5-2024

Zpět