Klíč k prázdninám

28.06.2024 14:10

Tak si to pěkně společně s námi zopakujte. Máme za sebou úklid tříd a šaten, sportovní den, zahradní piknik a prázdniny nikde. Víte proč? Ještě jsme nehledali klíč k prázdninám. Vyrazili jsme na pěší túru do Lázů, abychom po cestě obdivovali krásy letní přírody a taky si trochu protáhli dolní končetinky. Na tamním hřišti nechybělo tradiční opékání párků a rohlíků, fotbálek a také jeden rébus, což byla hádanka ve formě šifrovaného zápisu. Měli jsme za úkol vybrat mezi sebou a postavit do řady děti, jejichž počáteční písmeno nebo skupina písmen ve jméně vytvoří slovo PRÁZDNINY. Které skupince se to podaří nejdříve, získává KLÍČ K PRÁZDNINÁM. A že jsme chytré hlavičky, najednou tu stála řada a klíč byl na světě. Hurá, prázdniny mohou začít! 

www.rajce.idnes.cz/zstrnavka/album/klic-k-prazdninam-1-4-trida

                                                                                                                                            S pozdravem SLEJ 

(To ovšem není žádný povel k akci, ale dětmi zašifrovaný učitelský sbor 1. - 4. třídy.)

Zpět