Klíč k prázdninám (1.- 4.tř.)

28.06.2017 18:45

Všechno už je připravené, léto právě začíná, na zahradě voní seno a v kornoutech zmrzlina ...                                                                                                                 Pojďme tedy najít klíč k prázdninám. Je to hračka. Jdete po šipkách a plníte různé úkoly: mimo jiné poznáváte druhy zeleniny a obilí, zazpíváte náš letošní hit Já jsem kapitán, tančíte na polní cestě mazurku, přeskáčete schody po jedné noze,vzpomenete si na užovku, za ucho si dáte makovou panenku a jdete husím pochodem rovnou za nosem. Pak přijdete na místo, kde by ten klíč mohl být, a hledáte. Hledáte a hledáte a najednou kolem vás běží vesele Filip Krejcar a nad hlavou nese schránku s nápisem Hurá, prázdniny! Z hromádky ovocných karamelek vyloví nádherný klíč, klíč k prázdninám. Rázem letí vzduchem nejen barevná cukrátka, ale i náš společný pokřik: Máme přání jediný, aby byly prázdniny!

                                                                         Mgr.Ludmila Šimečková

Zpět