Konec dobrý, všechno dobré

30.06.2022 06:21

 Konec letošního školního roku měli žáci 1. stupně naší školy v duchu hesla „Kdo si hraje, nezlobí!“ zpestřený kromě školních exkurzí a výletů také několika naučnými, sportovními, kulturními a jinými akcemi. Za všechny uvedeme třeba divadelní představení Vlez v les, na které nás pozvala v rámci tzv. Rozmarného léta v Moravské Třebové paní MgA. Zdeňka Selingerová. Vystoupení mladých umělců inspirované poetikou bajky, plné cirkusových technik, výtvarného umění a živé hudby se všem velice líbilo. Děkujeme tímto také našemu SRPŠ za příspěvek na vstupné. Do Moravské Třebové jsme se za pár dnů vypravili znovu na akci Den s integrovaným záchranným systémem (IZS), kterou na Knížecí louce organizovalo Město Moravská Třebová. Tentokrát jsme obdivovali nejen techniku a vybavení policistů, hasičů a zdravotníků. Ze všeho nejvíce nás zaujala ukázka zásahu psovodů Policie ČR.          A do třetice jsme se den před vysvědčením společně vydali hledat klíč k prázdninám až na Holubí studánku. Konec dobrý, všechno dobré. Klíč jsme našli! 

Krásné prožití letních prázdnin a spoustu pěkných zážitků všem přejí žáci z 1. – 4. třídy a jejich paní učitelky

Zpět