Od kutění k řemeslu

04.05.2022 17:46

Ve středu 4.5. navštívili žáci 1. a 2. třídy Stolístek v Linharticích. Program na podporu polytechnické výchovy ve školách s názvem Od kutění k řemeslu sem na pozvání mapmtj.cz/ přivezl polybus.luzanky.cz/. Program byl velmi zajímavý,naučný, ale také zábavný. Podívejte se sami do alba na zstrnavka.rajce.idnes.cz/Polybus_Linhartice_1._a_2.tr./.

                                                                                                                                                            Mgr. Ludmila Šimečková, Mgr. Eva Žouželková

                                                                                                                                                 

                                                                                                                

Zpět