Pohár Českého rozhlasu

06.05.2024 10:39

Minulý týden  proběhl v Moravské Třebové každoroční Pohár rozhlasu i s naší účastí. Letos jsme ale přijeli  oslabeni o celou kategorii mladších žáků( 6. a 7. třída). Počasí nám přálo a jednotlivé kategorie proběhly rychle také z důvodu velké neúčasti žáků z jiných škol.

V jednotlivých kategoriích se nám  střídavě dařilo, snaha byla velká, ovšem sport je  vrtkavá záležitost, a proto i přes  velkou snahu jsme jako škola  nedosáhli na postup do okresního kola.  Pochválit musím  všechny žáky za bojovnost, i když nemáme  zas tak dobré podmínky pro nácvik některých disciplín. Výborný výkon podali Filip Zatloukal skokem 5m  do dálky, Karolína Smolíková vítězstvím v běhu na 800m  a  Arnošt Protivánek skvělým 3. místem v běhu na 1500 m. 

EK  

FOTO ZDE.

Zpět