Kladky od úterý 24.1.2023!!! FOTOGALERIE!

27.01.2023 13:55

FOTOGALERIE na zstrnavka.rajce.idnes.cz/KLADKY_2023

Milí lyžaři, od úterý 24.1. do pondělí 30.1.2023 probíhá lyžařský kurz MŠ a 1.stupně ZŠ v Kladkách. Účastní se ho celkem 82 dětí. Velká pochvala všem za první dva dny výcviku. Jste úžasní! Do fotogalerie budeme postupně přidávat fotografie z obou skupin. 

Třetí den kurzu a to tu ještě nebylo! Na cvičné louce trénuje už jen 8 statečných školkáčků na přestup za ostatními  k velkému vleku. To máme šikovné děti, viďte?

Čtvrtý den je za námi. Na cvičné louce zbývají čtyři stateční, kterým se tažné lano zamlouvá více než poma. Sněhové podmínky jsou čím dál lepší. Po víkendu zase hurá na Kladky, i když už jen na jeden den.

Sportu zdar a lyžování obzvlášť. 

                                                              L.Šim.

 

                        

Zpět