Kladky 2023 - FOTOGALERIE

31.01.2023 14:22

FOTOGALERIE na zstrnavka.rajce.idnes.cz/KLADKY_2023

Od úterý 24.1. do pondělí 30.1.2023 proběhl zdárně lyžařský kurz MŠ a 1.stupně ZŠ v Kladkách. Účastnilo se ho celkem 82 dětí. Velká pochvala patří všem lyžařům za sportovní nasazení, lyžařské škole Snowfox Prostějov za metodické vedení výcviku a zapůjčení výstroje, panu Matochovi za dopravu, pedagogům a ostatním zaměstnancům školy za spolupráci při organizaci a zajištění akce, rodičům za podporu svých dětí v této aktivitě a našemu SRPŠ za významný finanční příspěvek na dopravu. Co dodat? Letošní Kladky se nám opět povedly. Teď už si budeme jen prohlížet fotogalerii a těšit se na ty příští!                                Sportu zdar a lyžování obzvlášť. 

                                      Mgr. Ludmila Šimečková

                                                              

 

                        

Zpět