Přehlídka dětských recitátorů

20.02.2023 14:14

Již každoročně pořádá DDM Moravská Třebová ve spolupráci se ZUŠ Moravská Třebová Přehlídku dětských recitátorů, na kterou zve žáky ze základních škol. I naše škola se na tuto akci pilně připravovala. Na prvním stupni proběhla třídní kola recitace a z každé třídy postoupili tři nejlepší a nejodvážnější do kola celoškolního. A kdo to byl? Nela Hrbatová, Lenka Nerušilová, Sofie Charfreitagová ze 2.třídy a Matyáš Kalod, Vítek Krejčíř a Rozálie Pospíšilová ze 3.třídy, stejně jako Tereza Elnerová, Lenka Letfusová a Kateřina Horníková z 5. třídy. Gratulujeme.

Na školním kole, které se konalo v pátek 17.2. už i za účasti žáků 2.stupně, přivítala všechny paní učitelka Strouhalová. Z 1.stupně se ho zúčastnila děvčata ze 2. a 5. třídy, protože třeťákům, bohužel, překazila účast nemoc. Na Přehlídku dětských recitátorů 1. stupně ZŠ, která se bude konat v úterý 21. 2. 2023 v koncertním sále ZUŠ v Moravské Třebové, pojede naši školu  reprezentovat výprava ve složení: Nela Hrbatová, Lenka Nerušilová, Sofie Charfreitagová, Tereza Elnerová, Kateřina Horníková a paní učitelka Mgr. Eva Žouželková. Držíme jim pěsti a přejeme štěstí a spoustu získaných zkušeností.

Zapsala Mgr. Ludmila Šimečková

 

 

                     

 

 

Zpět