Přespolní běh

24.09.2018 12:26

Obvodní kolo přespolního běhu se v letošním školním roce uskutečnilo dne 12. září 2018 v Jevíčku v areálu koupaliště "Žlíbka". Na závodech jsme soupeřili se základní školou z Jaroměřic a Jevíčka. ZŠ Městečko Trnávka reprezentovalo 26 žáků, rozdělených do jednotlivých kategorií podle věku. Žáci, kteří se umístili do 3. místa, postoupili do okresního kola.

Nejmladší postupující do okresního kola byla žákyně z 3. třídy Karolína Smolíková, která se umístila na 2. místě. Další postupující byli dva žáci z 5. třídy, Adriana Konopáčová a Karel Drdůl. Adriana se umístila na 2. místě a Karel na 3. místě. Hedvika Kaštánková, žákyně 6. třídy, se umístila na krásném 1. místě a také postoupila do okresního kola. Z 8. třídy se do okresního kola probojovala Eliška Smékalová, která se umístila na 2. místě. Nejstarším reprezentantem byl David Fréhar z 9. třídy, který dosáhl 2. místa.


Závodu se zúčastnili:

2. třída – Alžběta Dvořáková, Patricie Navrátilová, Adam Dospěl

3. třída – Karolína Smolíková, Žaneta Černocká

4. třída – Václav Uvízl, Arnošt Protivánek, Zuzana Friedlová, Tereza Krejčí

5. třída – Adriana Konopáčová, Karel Drdůl, Štěpán Pospíšil, Radim Konečný

6. třída – Hedvika Kaštánková, Matěj Smolík, Zdeněk Baranok, Milan Horník, Štefan Váradi, Samuel Neoral, Tomáš Černocký, Anna Filipiová

8. třída – Soňa Havlíčková, Eliška Smékalová, Jan Hladil

9. třída – David Fréhar, Jana Škrabalová

 

Dne 21. 9. se v Poličce uskutečnilo okresní kolo přespolního běhu. V letošním školním roce nás překvapivě čekalo krásné a teplé počasí, a tak se nám lépe závodilo. Nejlepšího výkonu dosáhli Karolína Smolíková a David Fréhar, kteří se umístili na 5. místě.

 

Všem závodníkům děkujeme za účast a vzornou reprezentaci školy.

 

Bc. Martina Baráková

Zpět