Provoz školy od 4. 1. 2021

03.01.2021 14:09

• Žáci 1. a 2. třídy – prezenční výuka.
  • Vyučovat se bude podle upraveného rozvrhu, nebudou hodiny HV a TV. Vyučování v 1. třídě bude končit po všechny dny v 11:30, ve 2. třídě ve 11:45. žákům ze směru Vranová Lhota bude umožněn odjezd ze školy autobusem v 11:15,
  • V rámci vyučování, pokud to umožní počasí, budou probíhat některé hodiny mimo budovu a při vyučování ve třídách bude pravidelné větrání místností.
  • V provozu bude školní jídelna, třídy budou chodit na oběd oddělně.
  • V případě zájmu bude provozu školní družina ve dvou oddělených skupinách, žáci budou co nejvíce času trávit venku.
  •
  • Žáci 3. – 9. třídy – nadále probíhá distanční výuka, on-line hodiny dle rozvrhu na „Domácím vyučování“.
  • Konzultační hodiny – po předchozí domluvě s učitelem/ředitelkou mohou proběhnout konzultační hodiny – učitel +1 žák.
  • Obědy - žáci při distanční výuce mají nárok na dotovaný oběd, který si ale musí odebrat do obědníku. Je nutné si obědy objednat telefonicky na číslech 461 329 190 nebo 731 449 261.
  • Žáci, zaměstnanci školy a další osoby pohybující se ve škole mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole. Roušku je povoleno sundat pouze v případě konzumace svačiny ve třídě a oběda ve školní jídelně.