Škola v ZOO (1. - 3. třída)

14.06.2022 19:41

Sláva, nazdar výletu! Nezmokli jsme a nejen to. Užili jsme si parádní projektový den v ZOO Olomouc s programem, který pro nás připravily nejen naše paní učitelky, ale hlavně dva odborní pracovníci zoologické zahrady. Čekala nás komentovaná prohlídka, dotyková dílna, setkání se zvířetem, naučná stezka a pracovní sešit jako dárek. Pak ještě neúnavná hodinka běhání v Lanáčku, zpáteční procházka s prohlídkou toho, co jsme cestou tam přehlédli, a vytoužené nákupy suvenýrů. Na první část se koukněte na zstrnavka.rajce.idnes.cz/Skola_v_ZOO/ a takové ty obvyklé fotografie zvířat a zvířátek máme skoro všichni ve svých mobilech, kterými jsme fotili jako o závod. Tuto exkurzi, jak našemu super výletu po celou dobu říkaly paní učitelky, jsme zvládli všichni na jedničku!

            Za všechny malé účastníky zájezdu zapsala Mgr. Ludmila Šimečková

Zpět