Sportovní den se Slovanem

26.06.2024 13:11

Poslední školní týden je pro školáky vždy v duchu sportu, turistiky a zábavy. Jen tak se dá totiž zkrátit to nekonečné čekání na vysvědčení, ale hlavně na vytoužené prázdniny. Ani žáci „ ze staré školy ", tedy z 1. - 4. třídy, to neměli jinak. V úterý vyrazili do Moravské Třebové na Sportovní den se Slovanem, kde je čekalo nejméně deset stanovišť s různými sporty, které si mohli vyzkoušet. Fotbal, tenis, volejbal, mažoretky, atletika, gymnastika,  koloběžky, stolní tenis, hokej, cvičení na nářadí i střelba ze vzduchovky. Všechno se to ani nedalo stihnout. Užili jsme si zábavné dopoledne a , kdo ví, možná jsme si i vybrali sport, který by nás bavil. Tak který je ten váš? 

                                                                                        Mgr. Ludmila Šimečková                                         

www.rajce.idnes.cz/zstrnavka/album/sportovni-den-se-slovanem-1-4-tr

Zpět