JÓGA PRO DĚTI

"Z Indie k nám přichází, dýchání provází. Je to jóga cvičení, co nás umí proměnit. Ve věci i ve zvířátka, otevře ke zdraví vrátka. Chceš být kočka, pejsek, strom? Potom řekni třikrát ÓÓÓhm."

V letošním školním roce mají děti možnost za poplatek navštěvovat kroužek Jógy přímo v MŠ. Kroužek vede Mga. Zdena Selingerová.

PLAVECKÝ VÝCVIK

Děti mají možnost účastnit se plaveckého výcviku  na krytém bazénu v Mohelnici, 1. Máje 1

Co děti potřebují: Batůžek, plavky, ručník nebo osušku, igelitovou tašku na mokré plavky a ručník, další igelitovou tašku nebo sáček na boty, malou svačinu (musli tyčinku nebo sušenku) a pitíčko, na dlouhé vlasy gumičku

Rozsah výuky: Deset dvouhodinových lekcí (jedna výuková lekce 45 minut)

Upozornění:Přihlášení do kurzu je závazné a vzhledem k vysokým provozním nákladům za nájem bazénu NELZE nárokovat vrácení peněz za neodplavané hodiny!