FOCENÍ

Vážení rodiče, v pondělí 23.11.2020 v 10:45hodin přijede do školky fotograf s nabídkou vánočního focení. Focení proběhne bez přítomnosti rodičů!!!Kdo své dítko na focení nahlásí, přizpůsobí oblečení na focení dle plátna (to máme na ukázku dole, pod tímto příspěvkem). Děti, které se budou fotit a budou ten den ve školce, budou mít oblečení na focení uloženo v tašce na skříňce. Vaše děti před focením upravíme a převlečeme. Co se týče dětí, které teď nejsou v MŠ fyzicky přítomny a vy máte zájem o fotku, kontaktujte své třídní učitelky (pokud se tak již nestalo) a děti můžete třeba i jen dovézt na ono focení a počkat v šatně  (samozřejmě s rouškou či respirátorem na ústech). 

Na výběr máte:  1. Portrét 220,-

                            2. Postava 220,-

                            3. Celá série (postava+portrét) 340,-

Fotografování se sourozencem, který není dítkem mateřské školy, letos kvůli pandemii nedovolujeme! 

Jinak se za focení více dětí přidává poplatek 40,-

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

VÁŽENÍ RODIČE, DOVOLTE NÁM UPOROZNIT, ŽE MŠ BUDE DNE

16.11.2020  UZAVŘENÁ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ 

Vážení rodiče,

upozorňujeme Vás, že novela školského zákona, zavádí tzv. DISTANČNÍ VÝUKU také pro děti mateřské školy, pro které je povinné předškolní vzdělávání. Ostatních dětí se tato výuka netýká!

 

 V případě, že se naše mateřská škola uzavře z důvodu krizových opatření vyhlášených po dobu trvání krizového stavu podle krizového zákona, nebo z důvodu nařízení mimořádného opatření (např. mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nebo krajské hygienické stanice podle zákona o ochraně veřejného zdraví, nebo z důvodu nařízení karantény není možná osobní přítomnost většiny (více než 50 %) dětí, je naše mateřská škola povinna vaše „předškoláky“vzdělávat distančně (na dálku).

Podrobnosti této výuky stanovuje třídní učitelka aktuálního předškolního ročníku, která se opírá o legislativu a dané možnosti konzultuje s vedoucí učitelkou a paní ředitelkou MŠ. V případě, že k distančnímu vzdělávání dojde, budete včas informováni o způsobu předávání úkolů, nápadů a dalších krocích.

 

 Děkujeme

 

UPOZRONĚNÍ!!!!

DO MATEŘSKÉ ŠKOLY PŘIVÁDÍ A ODVÁDÍ DÍTĚ POUZE JEDNA OSOBA !!!!!! RESPEKTUJTE PROSÍM TOHLE UPOZORNĚNÍ PRO DOBRO NÁS VŠECH, JAKOŽTO BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ PROTI COVID-19.

DÁLE OPĚT APELUJEME NA RODIČE!!!!NOSTE VŠICHNI ROUŠKU DO BUDOVY MŠ!!!!AKCEPTUJTE NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR!!!!!! DĚKUJEME