2. třída SLUNÍČKA

Třídní učitelka: Pavlína Makrlíková, DiS

DÝŇOVÁNÍ

 

     V naší třídě ,,Sluníčka“ ve čtvrtek dne 25.11.2018 proběla akce s názvem Dýňování. Tato akce byla pro obě oddělení společná. Rodiče s dětmi za námi přišli a společnými silami vydlabávali a zdobili dýně, které jsme si ponechali ve školičce jako výzdobu na další podzimní akcičku.

Pavlína Makrlíková, DiS

                                                                                   

Fotogalerie

.................................................................................................................................................................................................................................................

Příprava na ,,Uspávání broučků"

     Děti se pilně připravovaly na tuto akcičku. Ve třídě s paní učitelkou nacvičovaly písničky a při pobytu venku chystaly pro broučky hromádku listí, kde na ně čekala připravená postýlka.

 

Pavlína Makrlíková, DiS

Fotogalerie

.................................................................................................................................................................................................................................................

USPÁVÁNÍ BROUČKŮ

     Dne 1.11.2018 v naší školičce proběhla akce pro rodiče a děti s názvem Uspávání broučků. 

     Jako první následoval lampionový průvod, pomocí kterého jsem přilákali všechny broučky na zahradu MŠ, kde na ně čekala připravená postýlka na hromádce listí. Děti broučkům zazpívaly písně a tak uložily zahradu a broučky zimnímu spánku.

Pavlína Makrlíková, DiS

Fotogalerie

.................................................................................................................................................................................................................................................